مادر و پدر آگاه‌تری باشیم

مادر و پدر آگاه‌تری باشیم

تمام افرادی که قصد بارداری دارند، کسانی که باردار هستند یا در حال حاضر فرزندی دارند، به‌ خوبی آگاهند که «مادری» در کنار همهٔ زیبایی‌ها و شیرینی‌هایش، با نگرانی‌ها و مسئولیت‌هایی همراه است. مادری و مراقبت، دو مفهوم درهم‌تنیده هستند. هر مادری خود را مراقب فرزندش می‌داند و همین مراقب بودن، با وظایفی همراه می‌شود که گاهی، مادر را از مراقبت از خود غافل می‌کند. اما راه‌حل آگاهانه و درست چیست و چه کار باید کرد تا مادرها بتوانند بهتر از خودشان مراقبت کنند؟ در ادامه دربارهٔ این موضوع مهم بیشتر خواهیم دانست. 

مادرشو، خودمراقب همراه

خودمراقبتی برای تمام افراد، به خصوص مادرها همیشه در اولویت است، زیرا سلامت فرزندان و خانواده، بی‌تردید به سلامت مادرها وابسته است. از طرف دیگر، یک مادر آگاه، مراقبت را به شکلی اصولی و علمی انجام می‌دهد. همچنین برای دستیابی به این آگاهی، لازم است آموزش‌های تخصصی و ارتباط منظم با پزشک ممکن باشد. مادرشو در این مسیر همراهتان است تا با برطرف کردن نیازهای شما و فرزندتان در هر یک از مراحل این مسیر، خودمراقبتی را برایتان تسهیل کنید. اما مادرشو چطور این کار را انجام می‌دهد؟

مادرشو با توجه به نیازهای منحصربه‌فرد شما و فرزندتان در هر دوره‌ای از زندگی، با ارائهٔ توصیه‌های خودمراقبتی شخصی‌سازی‌شده و متناسب با وضعیت فرد، به بهبود کیفیت زندگی و کنترل بیماری‌های احتمالی کمک می‌کند. مادرشو به شما یادآوری می‌کند ابعاد مختلف زندگی روزانه مانند سلامت روان، بهداشت خواب، تغذیه و ورزش را فراموش نکنید و به همهٔ آنها اهمیت بدهید.  

اپلیکیشن مادرشو در مسیر این خودمراقبتی همراه شما خواهد بود تا چالش‌های مراقبت از خود و خانواده برای شما آسان شود. 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید