چه زمانی باید از پوشک به شورت آموزشی یا لباس زیر روی بیاوریم؟

چه زمانی باید از پوشک به شورت آموزشی یا لباس زیر روی بیاوریم؟

چه زمانی باید از پوشک به پوشک‌ شورتی یا شورت آموزشی سوئیچ کنیم و کی به لباس زیر؟ هنگامی که فرزندتان واقعاً به طور مستقل از توالت استفاده می‌کند و می‌تواند لباس‌هایش را به تنهایی بپوشد و درآورد.

پوشک‌های شورتی نوعی از پوشک است که چسب ندارد و پوشاندن آنها به کودک راحت است. پوشک شورتی بدون چسب یا پوشک آموزشی کودک، پوشک‌هایی شبیه شورت‌ هستند که کمر کشی دارند و قابلیت این را دارند که برای تعویض یا هنگام آموزش دستشویی رفتن کودکتان نیز به راحتی توسط خود کودک پایین کشیده شوند. اندازهٔ پوشک‌های شورتی با پوشک معمولی متفاوت و بیشتر با سن و اندازه لباس کودک هماهنگ است.

دلیل اصلی رفتن از پوشک به شورت آموزشی یا پوشک شورتی این است که کودک نمی‌تواند پوشک خود را دربیاورد. بنابراین تا زمانی که علائم مبنی بر نیاز به دستشویی رفتن مانند کش آوردن خود یا نگه داشتن اندام تناسلی خود با دستش را مشاهده کنید، او را در همان پوشک نگه دارید.

تا زمانی که آموزش استفاده از توالت را ندیده است به سمت لباس زیر نروید. از آنجا که لباس زیر واقعاً نمی‌تواند مدفوع کودکان را در خود نگه دارد یا جذب کند، پوشاندن لباس زیر به کودک به عنوان راهی برای وادار کردن او به یادگیری استفاده از توالت، اغلب یک اشتباه است.

در مورد سن توالت رفتن کودکتان بدانید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید