لیوان نی‌دار کودک در چه موقعیت‌هایی به کمک شما می‌آید؟

لیوان نی‌دار کودک در چه موقعیت‌هایی به کمک شما می‌آید؟

فرزند شما هم حتماً حالا به آن سنی رسیده که فقط به دنبال استقلال است و می‌خواهد همه چیز را خودش انجام دهد که البته این میل به استقلال در واقع بسیار عالی است، غیر از این که مثلاً هر وقت می‌خواهید او را در صندلی ماشین مخصوص کودک بگذارید، می‌گوید «می‌خوام بلند شم!». لیوان نی‌دار یکی از اشیای محبوب کودکان در چنین موقعیت‌هایی است. در این مطلب با چند موقعیت و مکانی که از داشتن لیوان نی‌دار در آنها خیلی خوشحال خواهید شد آشنا شوید..

توی ماشین

هر بار که می‌خواهید با کودکتان جایی بروید، حتماً یک لیوان نی‌دار حاوی آب تازه همراهتان به ماشین ببرید. این لیوان کوچک شگفت‌انگیز واقعاً بچه‌ها را در صندلی عقب مشغول و خوشحال نگه می‌دارد و علاوه بر این باعث می‌شود که حتی وقتی بیرون از خانه هستید، بدنش هیدراته بماند و دچار کم‌آبی نشود.

در طول ویزیت پزشکی

ویزیت‌ها و مراقبت ّای پزشکی کودکان معمولاً زمان زیادی طول می‌کشد که برای خود بزرگسالان هم طاقت‌فرسات، چه برسد به کودکان کوچک. چند ساعت انتظار برای نوبت در مطب یا بیمارستان، بردن میان‌وعده و برخی اسباب‌بازی‌ها را هم ضروری می‌کند، بنابراین داشتن یک لیوان نی‌دار که بتواند خودش در دست بگیرد کمک شگفت‌انگیزی است.

در حال خرید

یکی از راه‌های تبدیل خریدهای طولانی به خریدهای لذت‌بخش‌ با بچه‌ها زمانی است که یک لیوان نی‌دار و یک میان‌وعده مثل اسنک خانگی را به دستشان بدهید تا هم کمتر اسباب‌بازی‌ها یا هر چیزی را ببینید، بخواهند و بهانه بگیرند و هم آرام‌تر شوند.

هنگام بیرون غذا خوردن

در یک رستوران شلوغ نشسته‌اید و مشغول غذا وردن هستید که ناگهان کودکتان شروع به جیغ و فریاد می‌کند یا می‌خواهد از روی صندلی بلند شود و در اطراف بچرخد. شاید دادن یک لیوان نی‌دار با یک نوشیدنی سالم خانگی بتواند جایگزین یک وعده میوهٔ روزانه از رژیم غذایی‌اش باشد و کلافگی کودک را اندکی به تأخیر بیندازد.

گردش‌های خارج از خانه

اگر شما هم مدت زمان زیادی را به صورت خانوادگی بیرون از خانه می‌گذرانید، همراه داشتم یک یا چند لیوان نی‌دار کودک می‌تواند به شما برای آرامش کودک و خودتان کمک کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

مقاله مرتبط