«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هیئت علمی مادرشو

تمام تلاش تیم مادرشو این بوده است که محتوایی صحیح و قابل اعتماد ارائه دهد. محتوایی که با دانش پزشکی و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، در زمینۀ باروری و بهداشت زنان، همسو باشد. با این هدف، جمعی از پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف و ماماهای باتجربه به کمک تیم مادرشو آمدند، تا صحت و دقت مطالب ارائه‌شده در مادرشو را بررسی کنند و به شما این اطمینان را بدهند که مطالب موجود در مادرشو با دانش پزشکی مغایرتی ندارد و نگرانی‌ای در این مورد برای شما وجود نخواهد داشت. با بعضی از اعضای هیئت علمی مادرشو آشنا شوید:

متخصصان مادرشو

آرزو احمدی

خانم احمدی، کارشناس مامایی از دانشگاه تهران است و با داشتن سال‌ها سابقۀ کار به عنوان ماما در بخش بهداشت و مراقبت مادران مشغول به کار هستند. بسیاری از مطالب دوران بهبود، مراقبت‌های پس از زایمان، همچنین سلامت و زندگی مادر توسط خانم احمدی تأیید شده است.

دکتر الهام امام‌جمعه

دکتر امام جمعه متخصص زنان و زایمان از دانشگاه تهران است. بخشی از مطالب مادرشو در حوزه‌های باروری و مراقبت‌های زنان و ناباروری توسط او مطالعه و تأیید شده است.همچنین دکتر امام‌جمعه با اشاره به نکات خاص این حوزه ما را در غنی‌تر کردن مطالب سایت یاری کرده‌اند.

مرضیه بخشنده

خانم بخشنده کارشناس ارشد مامایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران است و به عنوان کارشناس ادارۀ سلامت مادران در وزرات بهداشت فعالیت دارد. بسیاری از مطالبی که در مورد مراقبت‌های پیش از بارداری و هنگام بارداری است، عوارض شایع بارداری و مطالب مرتبط با پس از تولد نوزاد، توسط خانم بخشنده تأیید شده است.

دکتر حسین ریاضی

دکتر ریاضی، پزشک و دارای دکترای تخصصی انفورماتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است و همچنین کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارد. او پیش از این سال‌ها مسئولیت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت را برعهده داشته و در زمینۀ تعریف ساختارها، محتوای پزشکی و همچنین برقراری پل ارتباطی بین متخصصین پزشکی و مهندسین نرم‌افزار به تیم مادرشو کمک قابل توجهی کرده است.

دکتر مهراندخت عابدینی

دکتر عابدینی متخصص زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است. او با توجه به مشکلات رایج زوج‌ها برای باروری، مشکلات ناباروری، خودمراقبتی در بارداری و علائم خطرناک در بارداری، به تیم مادرشو کمک کرده است تا مطالب این بخش‌ها غنی‌تر شود. همچنین مطالب دیگر مادرشو در زمینۀ ناباروری نیز، به تأیید دکتر عابدینی رسیده است.

دکتر فرهاد عادل‌منش

دکتر عادل‌منش متخصص طب فیزیکی و توان‌بخشی از دانشگاه شیراز است. او تحصیلات خود را در کانادا ادامه داده و دارای فلوشیب فوق تخصص درد از دانشگاه مک‌گیل کانادا است. مقالات مرتبط با ورزش و فعالیت در بارداری که در سایت مادرشو وجود دارد، همگی به تأیید دکتر عادل‌منش رسیده است.

دکتر هاله غفوری

دکتر غفوری متخصص پوست، مو و زیبایی از دانشگاه تهران است. مطالب مادرشو که در مورد مراقبت از پوست و مو در بارداری است و علائم خطرناک پوستی و مواد آرایشی که زنان باردار باید طی دوران بارداری در مورد آن احتیاط کنند، توسط دکتر غفوری تأیید شده است. همچنین راهنمایی‌هایی دربارۀ حفظ زیبایی در این دوره نیز با کمک او تولید شده است.

امینه کاکایی

خانم کاکایی کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی ایران است. مطالب مرتبط با سلامت روانی در سایت مادرشو توسط خانم کاکایی بررسی و تأیید می‌شود. تخصص خانم کاکایی در روان‌درمانی باعث شده است که گزینۀ مناسبی برای مشاوره دربارۀ پیچیدگی‌های عاطفی دوران بارداری و حتی پیش از آن باشد.

*فهرست اعضای هیئت علمی بر اساس حروف الفباست.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری