درباره مادرشو

از این اندیشه آمدیم که آینده از آنِ قلب‌های سپیدشان است، که اگر در دنیایمان مادری نبود، خورشید خیلی پیش‌ از این خاموش می‌شد. قلمروی مادری بی‌حد و مرز است، کسی نمی‌داند از کجا شروع می‌شود و در کجا تمام خواهد شد ولی مادرها قلب یک جنگجو و روح یک افسانه‌گو را دارند و اینها اولین بذرهای شکل‌گیری مادرشو بود.

آغاز مادرشو

مادرها گاهی خودشان را فراموش می‌کنند و از یاد می‌برند که سلامت آنها لازمۀ شادابی و سلامت همۀ ماست. ما مادران باردار زیادی را دیدیم، با شما صحبت کردیم و نگرانی‌هایتان را پرسیدیم و در نهایت تصمیم گرفتیم رسانه‌ای شویم که به مادران باردار و زنانی که در سن باروری هستند، کمک می‌کند در قدم اول، مراقب خودشان باشند و در قدم بعدی، سلامت خانواده و فرزندشان را تأمین کنند. مادرشو می‌خواهد به خانم‌های باردار یاد بدهد مراقب خودشان باشند و شاید به سادگی، تمام هدف ما در همین یک جمله خلاصه می‌شود.

ما جمعی از پزشکان، ماماها، مترجم‌ها و نویسندگان، دور هم جمع شده‌ایم تا دغدغه‌های یک مادر باردار را بشناسیم و به او بگوییم که نگرانی‌هایش به چه دلیل است و راه برطرف کردن این دغدغه‌ها چیست. می‌دانیم که مادر و پدر شدن لذت‌بخش است و نقطۀ عطفی در زندگی همۀ ماست، اما ممکن است پر از نگرانی و دلهره باشد. مادرشو سعی می‌کند به خانم‌هایی که در سن باروری هستند یا باردار شده‌اند، آگاهی کافی بدهد تا بدن خود را بشناسند تا مادر شدن برای شما تجربه‌ای پر از آگاهی باشد و نگرانی‌، جای خود را به اطلاعات و شناخت درست از بارداری بدهد. رویای مادرشو این است که تمام نکات و دانشی را که برای مراقبت از خودتان احتیاج دارید در اختیارتان بگذارد.

مادرشو پزشک شما نیست، او دوست شماست. دوستی مورد اعتماد که به شما می‌گوید برای مراقبت از خودتان چه کارهایی باید انجام دهید. اگر نیاز به پزشک یا بیمارستان داشتید، به شما خواهد گفت کدام پزشک یا بیمارستان می‌تواند به شما کمک کند. این دوست، امیدوار است ابزارهایی را در اختیارتان قرار دهد که بتوانید توسط آنها برنامۀ خودمراقبتی‌تان را در پیش بگیرید. مادرشو می‌داند شما برای این که مراقب خودتان باشید، به حمایت احتیاج دارید. ما سعی می‌کنیم ارتباط شما را با سایر کاربران سایت که آنها نیز شرایطی مشابه شما دارند، فراهم کنیم و از طرفی ارتباط دائمی شما و پزشکان نیز تسهیل شود. مادرشو می‌خواهد مادر شدن برای همه تجربه‌ای لذت‌بخش باشد، فارغ از این که شما در یک شهر بزرگ یا یک روستای کوچک زندگی می‌کنید.

مادرشو امروز

تولد، نزدیک‌ترین نقطۀ آغاز سلامت است و ما خواستیم از آغاز همراه سلامت خانواده باشیم. تمام روزهایی که با جست‌وجو در منابع معتبر جهانی و صحبت با پزشکان برای ساخت یک منبع صحیح بارداری تلاش می‌کردیم، در رویایمان فرزند کوچک شما را در آغوش می‌گرفتیم و از لبخند شما شاد می‌شدیم؛ چیزی که روزی آرزوی ما بود و هر روز برای هرچه بهتر شدن آن تلاش می‌کنیم.

حالا و امروز می‌دانیم در طول سفر بارداری از اقدام تا تولد و پرورش فرزندانتان با سؤالات گوناگونی مواجه خواهید شد و احتمالاً یکی از راه‌ها برای یافتن یک پاسخ صحیح یا حتی آموزش دربارۀ این دوران استفاده از مطالب آنلاین اینترنت است. اما از بین فضاهای گوناگون و مطالب مختلف به کدامشان می‌توان اعتماد کرد؟ مادرشو که در واقع یکی از محصولات شرکت راهکارهای سلامتی پدیدار است، حالا نگرانی‌های شما را شناخته و سعی کرده‌ است یک منبع فارسی جامع و صحیح برای دوران و فرایند بارداری و سلامت بانوان باشد و برای ادامهٔ این راه، همهٔ ما اعضای شرکت راهکارهای سلامتی پدیدار در این مسیر تلاش می‌کنیم تا به سلامت خانواده نیز توجه داشته باشیم، زیرا سلامت هر فرد در گرو سلامت افرادی است که در زندگی همراه و همپای او هستند. برای رسیدن به این اهداف از پلتفرم‌های زیر استفاده می‌کنیم:

مادرشو فردا

شما کنار ما ایستادید و ما از شما آموختیم. شما به ما یاد دادید روزی می‌رسد که آدم می‌خواهد در زندگی کس دیگری باشد، کسی که دوست دارد باشد. وقتی پشت میز کارش نشسته، فکر نکند چرا امروز صبح سر کودکش فریاد کشید، دیگر با همسرش بحث‌های بی‌نتیجه نکند، به جای فکر کردن به این تکرار که آیندهٔ مالی خانواده‌اش چه می‌شود، به فرزندش یاد بدهد که بیشتر بخندد و شادتر باشد و همسرش را بیشتر از همیشه دوست داشته باشد و همهٔ اینها در گرو ساختن خانواده‌ای سالم، چه از لحاظ جسمی و چه روانی است، چون خیلی چیزها در این زندگی از ابتدا وجود ندارد و ما باید آنها را بسازیم، پس همچنان کنار ما بایستید، چون مادرشو همیشه کنار شماست تا همگی کسی باشیم که انتظارش را داریم.