«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

دربارۀ مادرشو

«مادرشو می‌خواهد به خانم‌های باردار یاد بدهد مراقب خودشان باشند.» تمام هدف ما در همین یک جمله خلاصه می‌شود. مادران نماد از خودگذشتگی هستند، تا آنجا که گاهی خودشان را فراموش می‌کنند و از یاد می‌برند که سلامت آنها لازمۀ شادابی و سلامت همۀ ماست. ما در مادرشو به این موضوع فکر کردیم، مادران باردار زیادی را دیدیم، با شما صحبت کردیم و نگرانی‌هایتان را پرسیدیم و در نهایت تصمیم گرفتیم رسانه‌ای شویم که به مادران باردار و زنانی که در سن باروری هستند، کمک می‌کند در قدم اول، مراقب خودشان باشند و در قدم بعدی، سلامت خانواده و فرزندشان را تأمین کنند.

ما جمعی از پزشکان، ماماها، مترجم‌ها و نویسندگان، دور هم جمع شده‌ایم تا دغدغه‌های یک مادر باردار را بشناسیم و به او بگوییم که نگرانی‌هایش به چه دلیل است و راه برطرف کردن این دغدغه‌ها چیست. ما می‌دانیم که مادر و پدر شدن، بسیار لذت‌بخش است و نقطۀ عطفی در زندگی همۀ ماست، اما ممکن است پر از نگرانی و دلهره باشد. نگرانی‌هایی مثل سالم بودن جنین، رسیدن غذا و اکسیژن کافی به او، رشد صحیح، کم شدن عوارض بارداری برای مادر، مشخص بودن نیازهای نوزاد و مواردی مثل این، ذهن بسیاری از پدر و مادرها را درگیر خواهد کرد.

مادرشو سعی می‌کند مادر شدن برای شما تجربه‌ای پر از آگاهی باشد تا نگرانی بیهوده و دغدغۀ اضافی، جای خود را به اطلاعات درست بارداری بدهد و شما بتوانید آموخته‌هایتان را به دوستان و آشنایان خود نیز انتقال بدهید. رویای مادرشو این است که تمام نکات و دانشی را که برای مراقبت از خودتان احتیاج دارید به شما ارائه کند. ما قصد داریم به خانم‌هایی که در سن باروری هستند یا باردار شده‌اند، آگاهی کافی بدهیم تا بدن خود را بشناسند و با نشانه‌های خطر آشنا شوند.

مادرشو پزشک شما نیست، دوست شماست. دوستی که مورد اعتماد است و به شما می‌گوید برای مراقبت از خودتان چه کارهایی باید انجام دهید. اگر نیاز به پزشک یا بیمارستان داشتید، مادرشو به شما خواهد گفت کدام پزشک یا بیمارستان می‌تواند به شما کمک کند. این دوست، امیدوار است ابزارهایی را در اختیارتان قرار دهد که بتوانید توسط آنها برنامۀ خودمراقبتی‌تان را در پیش بگیرید. مادرشو می‌داند شما برای اینکه مراقب خودتان باشید، به حمایت احتیاج دارید. ما سعی می‌کنیم ارتباط شما را با سایر کاربران سایت که آنها نیز شرایطی مشابه شما دارند، فراهم کنیم و از طرفی ارتباط دائمی شما و پزشکان نیز تسهیل شود. در آخر اشاره می‌کنیم که مادرشو می‌خواهد مادر شدن برای همه تجربه‌ای لذت‌بخش باشد، فارغ از این که شما در یک شهر بزرگ یا یک روستای کوچک زندگی می‌کنید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری