«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

پیشگیری از عفونت‌های ادراری

عفونت‌های ادراری یکی از مسائل مشکل‌ساز همیشگی در خانم‌ها و آقایان است. برای پیشگیری از این عفونت‌ها راهکارهایی وجود دارد که مهم‌ترین آن آب‌درمانی است. این ویدیو با هدف آگاهی افراد از دلایل عفونت‌‌های ادراری، پیشگیری از آنها و خودداری از استفادۀ برخی محصولات بهداشتی نامناسب در این زمینه، تهیه شده است.

در این ویدیو می‌توانید با نکاتی که در زندگی همۀ ما به شکل عادت درآمده است و باعث ایجاد این عفونت‌ها می‌شود، همچنین علائم این عفونت‌ها آشنا شوید و با انجام اقداماتی ساده از عفونت‌های ادراری پیشگیری و برای درمان آن در صورت وقوع به پزشک مراجعه کنید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری