«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

وضعیت تخمک‌ها و آزمایش ذخیره تخمدان

تمام زنان از بدو تولد خود ذخیرۀ تخمدانی مشخصی دارند. با گذشت زمان، هر ماه تعدادی فولیکول از دست می‌رود و بالاخره زمانی این ذخایر تخمدانی به پایان می‌رسد که موضوع مهمی برای زنانی است که روزی قصد بچه‌دار شدن دارند. این ویدیو با هدف آگاهی شما والدین و دیگر عزیزان، برای اطلاع از رزرو یا ذخیرۀ تخمدانی تهیه شده است تا در صورت تصمیم به بارداری، بتوانید در زمانی درست برای این کار اقدام کنید.

در این ویدیو می‌توانید به طور کامل با چگونگی بررسی‌های لازم توسط آزمایش‌ها و سونوگرافی‌های مربوط به ارزیابی ذخیرۀ تخمدان آشنا ‌شوید. همین‌طور غیر از مواردی که به آن اشاره شد، با برخی توضیحات علمی به شما یادآوری می‌شود که یک وضعیت تخمدانی خوب، نمی‌تواند تنها دلیل شما برای به تعویق انداختن بارداری باشد.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری