«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

نقش مهم هورمون تستوسترون در بدن مردان

تستوسترون مهم‌ترین هورمون مردانه است، هرچند کاملاً مخصوص به آقایان نیست و در بدن زنان نیز وجود دارد. این هورمون نقش موثری در بدن و حتی در میزان انگیزۀ افراد به زندگی دارد. این ویدیو با هدف آگاهی افراد، به ویژه آقایان در مورد نقش هورمون تستوسترون و آشنایی با دلیل برخی مشکلات ناشی از اختلال در میزان آن در بدن تهیه شده است، تا بتوان برای درمان این اختلالات در نوجوانان پسر، آقایان و حتی خانم‌ها اقدام کرد.

در این ویدیو، همچنین می‌توانید با نقش و تاثیر کامل این هورمون، برخی مشکلات مثل تأخیر در بلوغ پسران، بلوغ زودرس، بیماری‌ها و اختلالات مربوط به این هورمون و همچنین برخی مشکلات در خانم‌ها آشنایی پیدا کنید، تا بتوانید برای انجام تست تستوسترون و زمان مناسب برای شروع درمان و برطرف کردن آنها اقدام کنید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری