«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

معاینات دوره‌ای اورولوژی در مردان

معاینات اورولوژی برای بررسی سلامت مردان، به ویژه سلامت جنسی لازم است. به دلیل اهمیتی که این معاینات در زندگی مردان دارد، این ویدیو با هدف آشنایی تمام افراد، به خصوص آقایان برای آگاهی از میزان سلامت اندام‌هایی مثل کلیه‌ها، مثانه، مجرای ادرار، دستگاه تناسلی داخلی و اندام تناسلی خارجی مردان تهیه شده است تا آنها بتوانند با لزوم این معاینات در مراحل مختلف زندگی برای بررسی میزان سلامت خود آشنا شوند و آنها را جدی بگیرند.

در این ویدیو همچنین می‌توانید با ارزیابی‌های اولیه، موارد لازم برای شروع این معاینات، اتفاقات و سوال‌هایی که طی یک جلسۀ ملاقات با یک اورولوژیست برای این معاینات دوره‌ای وجود دارد و مطرح می‌شود و همچنین مراحل بعدی این معاینات آشنا شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری