«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

عوامل کاهش‌‌دهنده قدرت باروری در مردان

کاهش باروری در مردان دلایل و عوامل زیادی دارد که یکی از مشکلات زوج‌هایی است که قصد باروری دارند. این ویدیو با هدف آگاهی افراد از این عوامل و انجام اقداماتی برای رفع آنها تهیه شده است تا خانواده‌ها، به ویژه پدران آینده بتوانند با اطلاع از آنها، شناخت صحیحی از وضعیت مناسب برای باروری داشته باشند.

در این ویدیو همچنین می‌توانید با دلایل و علائم کاهش باروری در مردان مثل تاثیر هورمون‌ها و داروهایی مانند داروهای بدنسازی، انزال خشک، جراحی‌ها مثل جراحی پروستات، آسیب‌های ناحیۀ تناسلی در اثر سانحه و وازکتومی آشنا شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری