«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

عوامل موثر در ناباروری مردان

مشکلات باروری در مردان یکی از دلایل بارور نشدن یک زوج است. به‌طورکلی هر چیزی که بتواند ساختار سیستم تناسلی مردانه را به هم بزند، می‌تواند باعث افزایش یا کاهش ناباروری در مردان شود. این ویدیو با هدف آگاهی خانواده‌های جوان و افرادی که قصد بچه‌دار شدن دارند تهیه شده است تا مردان با اطلاع از عوامل تاثیرگذار در ناباروری خود، برای درمان مشکلات ناباروری اقدام کنند.

در این ویدیو همچنین با این عوامل و چگونگی تاثیر عواملی مثل میزان دمای کیسۀ داخل بیضه، واریکوسل، عفونت‌های ادراری و آمیزشی، عفونت داخل بیضه، عفونت اپیدیدیم، انزال پس‌گرد یا خشک، بیماری‌های موثر در انزال خشک و دیگر عوامل موثر به طور کامل آشنا خواهید شد.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری