«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

بیماری های موثر در ناباروی مردان

ناباروری یک اتفاق و پدیدۀ فقط زنانه نیست. به همین دلیل، این ویدیو با هدف آگاهی بیشتر افراد و زوج‌ها از عوامل موثر در ناباروری آقایان تهیه شده است تا با جدی گرفتن فرایند درمان توسط آقایان، بتوان مشکلات ناباروری را برطرف کرد.

در این ویدیو همچنین از تاثیر بیماری‌هایی مثل سندرم کلاین‌فلتر، سندرم کارتاژنر، CF، مشکلات و اختلالات نعوظ، انزال زودرس، نزدیکی دردناک، ایراد ساختاری آلت تناسلی، بیماری‌های کبد، عادت‌ها و برخی عوامل زیست‌محیطی در ناباروری مردان آگاه خواهید شد.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری