«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

زمان مناسب برای بارداری اول و دوم

زمان مناسب برای اقدام به بارداری یکی از سوالات عمدۀ افراد و به خصوص خانم‌هایی است که خیلی زود یا در آینده قصد بچه‌دار شدن دارند. با توجه به این موضوع که سن شما و همسرتان یکی از موارد بسیار تأثیرگذار در قدرت باروری شماست، هدف از تهیۀ این ویدیو، اطلاع درست افراد از قدرت باروری خود در برخی سن‌های مختلف باروری و وجود دلایل مشخص برای اقدام به بارداری در زمان مشخصی پس از ازدواج زوج‌هاست.

در این ویدیو، همچنین می‌توانید از زمان مناسب برای بارداری دوم، فاصله‌زمانی صحیح بین دو بارداری و دلایل رعایت این فاصلۀ مشخص بین بارداری‌ها آگاه شوید و اطلاع درستی از زمان تخمک‌گذاری و مدت زمان زندگی تخمک و اسپرم برای شکل‌گیری لقاح پیدا کنید، تا بتوانید مناسب‌ترین زمان را برای باردار شدن و تولد کودک اول یا دومتان در نظر بگیرید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری