«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

دفع خون همراه با درد و سوزش هنگام ادرار در مردان

برخی از بیماری‌هایی که باعث ایجاد خون در ادرار خواهد شد، معمولاً همراه درد و سوزش نیز هست. این ویدیو با هدف آگاهی افراد و به ویژه از دفع خون همراه با درد و سوزش هنگام ادرار و دلایل آن تهیه شده است، تا بتوان در زمان درست شروع درمان را آغاز کرد.
در این ویدیو همچنین با برخی از دیگر دلایل سوزش و درد هنگام ادرار مثل بزرگی خوش‌خیم پروستات، عفونت مثانه، عفونت کلیه و مجرای ادرار و دیگر بیماری‌های مرتبط آشنا می‌شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری