«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

خودمراقبتی مردان برای داشتن سلامت جنسی

تصور اشتباه مردان از سلامت دستگاه تناسلی، باعث توجه نامناسب به این موضوع می‌شود. عملکرد دستگاه تناسلی با بهداشت جسمی فرق دارد و این ویدیو با هدف آگاهی افراد، به خصوص مردان از ساختار اندام تناسلی مردانه، عوامل خطرساز و لزوم جدی گرفتن آنها از طریق معاینات دوره‌ای اورولوژی تهیه شده است.

در این ویدیو همچنین می‌توانید با علائم خطرسازی مثل هیدروسل، تصادف، سقوط از بلندی، تاثیر حرارت زیاد در بیضه‌ها ناشی از گوشی موبایل و لپ‌تاپ، لباس‌های تنگ، روند از بین رفتن بیضه، اورژانس‌های پزشکی، عفونت پوستی مثل دانه‌های قرمز و زگیل‌ها آشنا شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری