«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

تاثیر افزایش سن در باروری مردان

موضوع سن یکی از موارد مهم در باروری زوج‌هاست و افزایش سن تاثیر مشخصی در باروری مردان دارد. این ویدیو با هدف آگاهی افراد، به ویژه آقایانی که روزی می‌خواهند بچه‌دار شوند، از تاثیراتی که در طول بالا رفتن سن با آن روبه‌رو می‌شوند، تهیه شده است.

در این ویدیو همچنین با دلایل کاهش شانس باروری مردان با بالا رفتن سن مثل کاهش تعداد و میزان حرکت اسپرم، تغییرات مایع منی، شکستگی DNA اسپرم و مشکلات دیگر ناشی از افزایش سن آشنا خواهید شد.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری