«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

بیماری‌های اورولوژی مردانه

آلت تناسلی مردان به دلیل بیرون قرار داشتن از بدن، بیشتر در معرض صدمه و آسیب‌ است. این ویدیو با هدف آگاهی افراد از مشکلات ناحیۀ تناسلی مردان تهیه شده است تا آقایان بتوانند با داشتن آگاهی از این موراد و با پیگیری و جدی گرفتن مراجعه به پزشک و درمان به موقع، از مشکلات بعدی پیشگیری کنند.

در این ویدیو همچنین با برخی از این مشکلات و عوارض مثل درد در آلت تناسلی، کشالۀ ران، جدی گرفتن توده‌های بیضه و کشالۀ ران، توده یا ورم بدون درد در ناحیۀ تناسلی، عارضۀ کریپتورکیدیسم، تورشن یا چرخش بیضه، فتق، کیست سباسه، عفونت‌ها و موارد دیگر آگاه می‌شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری