«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

اهمیت مراقبت‌ها و معاینات پزشکی پیش از اقدام به بارداری

مراقبت‌های پیش از بارداری برای همۀ خانم‌هایی که تصمیم به بارداری دارند، به ویژه برای زنانی که سابقۀ بیماری‌های خاص دارند یا تحت درمان هستند، بسیار ضروری است. این ویدیو با هدف آگاهی خانواده‌های عزیز، به ویژه خانم‌های باردار برای حفظ سلامت خود و جنینشان و در نهایت تولد نوزادی سالم تهیه شده است.

این ویدیو، همین‌طور به شما کمک می‌کند تا با واکسیناسیون‌های لازم قبل از بارداری برای ایمنی مادر و جنین، مصرف مکمل‌های لازم برای اقدام به بارداری، پیشگیری از وقوع بسیاری از ناهنجاری‌‌ها و بیماری‌ها در جنین، بررسی برخی بیماری‌های زمینه‌ای در مادر، انجام آزمایش‌ها و دلیل انجام آنها و دیگر موارد لازم پیش از باردار شدن برای کاهش خطرات مادر و جنین آگاه شوید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری