«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هفته‌های بارداری خود را با اپ «مادرشو» دنبال کنید. دریافت از کافه‌بازار، گوگل پلی یا مستقیم از مادرشو.

اختلالات تخمک‌گذاری و تاثیر آن در باروری زنان

تخمک‌گذاری منظم در هر دوره از قاعدگی، باعث داشتن یک سیکل یا دورۀ منظم پریود در زنان خواهد شد و داشتن سیکل‌های نامنظم یکی از دلایل نبود تخمک‌گذاری است. این ویدیو با هدف اطلاع از چگونگی تخمک‌گذاری و شرایط تخمدان‌ خانم‌ها برای باردار شدن تهیه شده است تا تمام کسانی که قصد بچه‌دار شدن دارند، بتوانند در زمان مناسب برای بارداری اقدام کنند.

در این ویدیو، همچنین با شایع‌ترین دلیل ناباروری در زنان، دلایل نبود تخمک‌گذاری، علائم ظاهری عدم تخمک‌گذاری، علائمی که بر اساس سونوگرافی و آزمایشات مختلف تشخیص داده می‌شود و دیگر موارد برای تشخیص این اتفاق آگاهی پیدا می‌کنید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری