«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

چه کار کنم که چشم‌های کودکم رنگی شود؟

هیچ روش دارویی و روش سنتی برای تعیین رنگ چشم جنین شما وجود ندارد. جنین شما حاصل ژن‌های شما و همسرتان است. اگر چشم شما و همسرتان رنگی نیست، امکان بسیار کمی وجود دارد که چشم کودکتان رنگی شود و اگر چشم شما و همسرتان هر دو رنگی باشد، به احتمال بسیار زیادی کودکتان هم چشم‌های رنگی خواهد داشت.

خوردن مواد غذایی خاص یا نخوردن آن باعث نمی‌شود که چشم‌های کودک شما رنگی شود، بلکه ممکن است سلامت او را به خطر بیندازد. نوزاد شما در هر صورت زیباست. او تجلی عشق شماست و باید شبیه شما و همسرتان باشد. پس با گوش کردن به توصیه‌های افراد غیرمتخصص سلامت خود و جنینتان را به خطر نیندازید. علاوه بر این بهتر است وقت خود را به نگاه کردن یا لمس کردن یک آدم چشم رنگی هدر ندهید. هیچ‌کدام از این روش‌ها باعث نمی‌شود که جنین شما چشم‌هایش رنگی شود. مسلماً نوزاد سالم، نوزاد زیبایی خواهد بود، پس برای این که جنین شما زیبا شود، سعی کنید تمام مواد مغذی ضروری بدنتان را دریافت کنید، میوه‌ها و سبزیجات تازه و تمیز بخورید و مصرف لبنیات را فراموش نکنید.

سؤالات مشابه :

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری