«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

پزشکم برای انجام سونوگرافی، اصرار دارد که فقط به یک مرکز سونوگرافی مراجعه کنم، دلیل آن چیست؟

دلیلش احتمالاً این است که پزشک شما به آن مرکز سونوگرافی اعتماد بیشتری دارد.

گاهی پزشک برای انجام سونوگرافی یا آزمایش، مرکز خاصی را معرفی می‌کند. دلیل آن می‌تواند این باشد که پزشک شما نسبت به دقت آن مرکز مطمئن است یا نحوۀ جواب‌دهی آن مرکز برایش قابل قبول‌تر است.

اگر نمی‌توانید به مرکزی که پزشکتان معرفی کرده است، بروید، این موضوع را به پزشک خود بگویید و از او بخواهید که مرکز دیگری را به شما معرفی کند. اگر خودتان مرکز معتبرتری سراغ دارید، می‌توانید به آن مرکز مراجعه کنید. در هر حال پزشک شما هیچ‌گاه شما را مجبور به مراجعه به یک مرکز نمی‌کند.

سؤالات مشابه :

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری