«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

در شهری که من زندگی می‌کنم سونوگرافی NT انجام نمی‌شود، آیا انجام ندادن این سونوگرافی خطرناک است؟

خیر. پزشک از راه‌های دیگری وضعیت جنین شما را تحت نظر می‌گیرد. اگرچه سونوگرافی nt، سونوگرافی غربالگری مهمی است که در سه ‌ماهۀ اول بارداری انجام می‌شود و نشان‌دهندۀ وجود برخی اختلالات کروموزومی مثل احتمال وجود سندرم داون در جنین است، اما اگر در محل زندگی شما متخصصی که این سونوگرافی را انجام بدهد، وجود ندارد و امکان انجام آن در شهرهای اطراف هم نیست، نگران نشوید. در برخی مواقع پزشک با بررسی عواملی که باعث اختلالات کروموزومی می‌شود، ممکن است همچنان اصرار داشته باشد که مادر باردار این سونوگرافی را انجام بدهد و قطعاً برای انجام آن و مرکزی که لازم است به آن مراجعه کنید، شما را راهنمایی می‌کند. در موارد دیگر نیز ممکن است پزشک با درخواست آزمایش‌های خون و بررسی دقیق نتایج، وضعیت جنین شما را زیر نظر بگیرد.

سؤالات مشابه :

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری