«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

آیا در بارداری می‌‌توان برای از بین بردن موهای روی شکم از کرم موبر استفاده کرد؟

بله. استفاده از کرم موبر در بارداری معمولاً بی‌خطر است، اما بهتر است نظر پزشک خود را نیز در این ‌مورد بدانید.
از بین بردن موهای زاید در بارداری، دغدغۀ بسیاری از خانم‌های باردار است. استفاده از کرم موبر هم یکی از گزینه‌های پیش رو است. کرم‌های موبر پیوند پروتئینی مو را قطع می‌کند و از این طریق موهای زاید را از بین می‌برد. در واقع این کرم‌ها شبیه یک تیغ، موها را قطع می‌کند.
استفاده از کرم‌های موبر در قسمت‌های مختلف بدن در دوران بارداری خطری ندارد، اما توجه داشته باشید که هنگام خرید آن، کرم موبر مخصوص پوست‌های حساس را بخرید و قبل از استفاده، راهنمای استفاده از آن را کامل مطالعه کنید. از آنجا که ممکن است به این کرم‌ها حساسیت نشان دهید، توصیه می‌شود که ابتدا کرم را در ناحیۀ نازکی از پوستتان امتحان کنید.

سؤالات مشابه :

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری