«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

آیا ارگاسم هنگام رابطۀ جنسی در بارداری، برای جنین خطرناک است؟

در بارداری‌های معمولی، خیر.

ارگاسم در بارداری‌های معمولی، معمولاً خطری برای جنین ندارد. اما بهتر است در صورت مشاهدۀ هر نوع نشانۀ غیرطبیعی یا سابقۀ سقط، خونریزی و زایمان زودرس، موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

در زمان نزدیکی، آلت همسر شما از واژن جلوتر نمی‌رود و به هیچ عنوان به رحم یا کیسۀ آب نمی‌رسد. ارگاسم در زنان باعث تحریک نوک پستان می‌شود و مایع منی نیز انقباضات ملایمی را در رحم ایجاد می‌کند. اگر بارداری شما بارداری پرخطر نباشد و یک بارداری معمولی باشد، معمولاً این موارد آسیبی به جنین نخواهد زد.

به دلیل نگرانی از سلامت بارداری، خود و همسرتان را از داشتن رابطۀ جنسی منع نکنید. بهتر است نگرانی‌هایتان را با مشورت پزشکتان حل کنید و در صورت اجازۀ پزشک، رابطۀ جنسی عاشقانه‌ای برای خودتان و همسرتان در نظر بگیرید.

سؤالات مشابه :

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری