پیمان رازداری

تعریف و حیطه نفوذ

در این مستند حفظ حریم شخصی، شرکت دانش‌بنیان راهکارهای سلامتی پدیدار (سهامی خاص) شماره ثبت ۴۹۲۴۲۴ توصیف می‌نماید چگونه و به چه منظوری از اطلاعات شخصی افراد را که از مادرشو جمع‌آوری شده، استفاده می‌نماید. حیطه نفوذ این مستد جمع‌آوری اطلاعاتی خارج از مادرشو و همچنین جمع‌آوری اطلاعات سایر سایت‌های لینک شده در مادرشو نمی‌باشد.

درباره کودکان

مطالب این سایت برای افردا زیر ۱۵ ساله متناسب‌سازی نشده و پیشنهاد نمی‌گردد. هیچ‌گونه اطلاعات کاربرانی که از این گروه سنی باشند، به صورت تعامدی، ذخیره نمی‌گردد. هرچند اطلاعات کودکان و نوزادان که توسط اولیای ایشان وارد گردد، نگهداری می‌گردد. از کابران درخواست می‌گردد اطلاعات کودکی را بدون اجازه اولیای ایشان وارد سایت ننمایند.

انواع اطلاعات، نوع دریافت و گردآوری اطلاعات

کاربران ما فعالانه اطلاعاتی را برای ثبت نام در سایت ارسال می‌‌نمایند. بسته به انتخواب کابر، نام، آدرس پست الکترونیک، جنسیت، نام کاربری و گذرواژه یا اطلاعاتی از این دست برای مادرشو ارسال می‌گردد. هرچند بسیاری از اطلاعات و امکانات سایت بدون ثبت نام و ارسال اطلاعات در اختیار کاربران است و مادرشو تلاشی برای به‌دست آوردن اطلاعاتی از این دسته از کاربران نمی‌نماید.

مادرشو همچنین اطلاعات چگونگی استفاده سایت توسط کاربران را از طریق کوکی تگ‌ها و اطلاعات اینترنتی(لاگ فایل‌ها، سرور لاگ‌ها، کلیک اسرتیم) ردیابی می‌نماید. به عنوان مثال مرورگر به صورت خودکار اطلاعاتی مانند نسخه و نوع مرورگری که مادرشو را با آن مطالعه می‌فرمایین، آدرس سایتی که از آن به مادرشو آمده‌اید را برای مادرشو به بر اساس یک استاندارد عمومی در اینترنت(ip) ارسال می‌نماید.

قابلیت do not track (dnt) مرورگر وب، برای مادرشو فعال نمی‌گردد. به صورت پیشفرض، کاربران تجربه شخصی‌سازی شده‌ای را در مرور مادرشو خواهند داشت.

مقاصد جمع‌آوری اطلاعات

هدف گردآوری اطلاعات از سوی مادرشو، پیشبینی نیاز موارد مورد علاقه کاربران است. این پیشبینی ارائه مستقیم و دقیق اطلاعات مورد نیاز شما از طریق سایت و پست الکترونیک را میسر می‌سازد. همچنین اطلاعات جهت تهیه گزارشات و آمارهایی با حذف کامل اطلاعات شخصی با هدف بهبود تجربه سایت یا مقاصد تجاری استفاده می‌گردد. اطلاعات به کارگرفته شده در این حوزه عاری از هر گونه اطلاعات فردی و شخصی (مانند نام و آدرس پست الکترونیک و ...) بوده و به عمدتاً به صورت متادیتا خواهد بود.

منع افشای اطلاعات

مادرشو، کلیه اطلاعات فردی و شخصی را محفوظ داشته و تحت هیچ شرایطی فاش نمی‌نماید. البته تواجه به موارد ذیل ضروری است:

  • برخی از پرسنل شرکت و یا پیمانکاران شرکت ممکن است به بخشی از اطلاعات شخصی کاربران تحت ضوابط و قوانین بسیار سختگیرانه و در گردش کار مکانیزه شرکتی دسترسی خواهند داشت. این دسترسی به مقاصد شرکتی بوده و قطعاً استفاده فردی و شخصی از آن نخواهد شد.
  • مادرشو مایملکی ارزشمند بوده و هیچ قصدی برای فروش کلی یا بخشی از آن نیست، ولی در صورتی که تحت هر شرایطی درآینده تغییر جدی در مالکیت یا سهام مالکانه مادرشو تغییری ایجاد گردد، قطعاً در خصوص تعهد و مقاصد خریدار بررسی جدی خواهد شد و قطعاً شرایط منع افشای اطلاعات به تأیید ایشان خواهد رسید.
  • چنانچه دستور قضایی از دادگاه‌های صالحه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ارائه اطلاعاتی به ایشان باشد، اطلاعات مشخص شده در حکم دادگاه تقدیم خواهد شد.
  • ممکن است از اطلاعات و گزارشات بدون اطلاعات شخصی برای تهیه گزارشاتی برای نشان دادن نفوظ و گستره استفاده از مادرشو یا هر یک از قابلیت‌های آن تهیه و نشر گردد.

امنیت

شرکت دانش‌بنیان راهکارهای سلامتی پدیدار مسئولیت فنی ایجاد زیرساختی امن برای حفظ اطلاعات کاربران مادرشو را به صورت کامل به عهده می‌گیرد. هرچند باید توجه داشت که هیچ اطلاعات و یا سایتی در اینترنت کاملاً مصون و امن و عاری از باگ و مشکلات نرم افزاری نیست. همچنین احتمال دریافت ارسال ایمیل غیر امن از یا به مادرشو ممکن هست وجود داشته باشد.

تغییرات قوانین حریم شخصی

با توجه به توسعه مادرشو و اضافه شدن قابلیت‌های جدید خصوصاً قابلیت‌های تعاملی، امکان تغییرات این مستند همواره وجود دارد و پیشنهاد می‌گردد متواتراً مورد مطالعه قرارگیرد. تغییرات این مستند عطف به ماسبق نمی‌گردند و تغییرات تعهدات برای اطلاعاتی که در زمان تاریخ مؤثر قوانین حریم شخصی گرداوری شده‌اند تغییری نخواهد داشت. پیشنهاد می‌گردد در صورتی که اطلاعات با ارزش جدیدی وارد شود، قبلاً آخرین نسخه این مستند مطالعه گردد.

قوانین و مقررات مادرشو

آخرین نسخه قوانین و مقررات حاکم بر مادرشو همواره در سایت وب مربوطه قابل دسترسی است. این قوانین شامل تحدید مسئولیت و شرایط و مفادی است که کاربری سایت به معنی پذیرفتن کامل آن می‌باشد. نهایتاً مادرشو تابع و مطیع قوانین و مقررات رسمی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.