«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

هر دو کمی زمان می‌خواستیم

{عنوان مطلب}

از قدیم می‌گفتند که دعوا نمک زندگی است یا زن و شوهر دعوا کنند، ابلهان باور کنند. خب ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. ما هم گاهی اختلاف‌ نظرهایمان بالا می‌گیرد و بحث پشت بحث. هر کداممان دلمان می‌خواهد دیگری را قانع کنیم که اشتباه کرده و برای همین بحث‌هایمان هیچ‌وقت تمام نمی‌شود و بلااخره یک نفر خسته می‌شود و هر دو ساکت می‌شویم.

چند روز پیش سر این موضوع که او اهمیتی به حرف‌ها و نظرهای من نمی‌دهد و خودش تنهایی تصمیم‌گیری می‌کند بحثمان شد. من ناراحت و عصبانی بودم. او برای خریدن ماشین ثبت‌نام کرده بود و هر دو با آن موافق بودیم، اما من انتظار داشتم که از قبل با من هماهنگ کند. این بود که وقتی نتیجه را به من گفت خوشحال نشدم. رفتارم توی ذوقش زد و کم‌کم بحثمان بالا گرفت. او چند مورد را که من بدون نظر او تصمیم گرفته بودم گفت و من هم چندین مورد دیگر از او در ذهن داشتم. خلاصه بی‌حوصله شدیم و هر کس دنبال کار خودش رفت. با هم حرف نمی‌زدیم. من منتظر بودم که او بیاید و حرف را شروع کند. نیامد. بدون اینکه صبر کنم من به سراغ او رفتم. هنوز عصبانی بود و دوباره بحثمان سر گرفت. تصمیم گرفتم کمی او را تنها بگذارم. برای خرید به بیرون از خانه رفتم. برای او هم خوراکی‌های مورد علاقه‌اش را خریدم. وقتی برگشتم هر دو آرام‌تر شده بودیم؛ انگار هر دو به چند ساعت زمان احتیاج داشتیم تا دوباره یادمان بیاید که چقدر زیاد زندگی‌مان را دوست داریم.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری