«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

کاروان خندید، آرام شدم

زلزله که آمد هر کسی که می‌توانست از خانه بیرون دوید به جز کودکانی که هنوز نه می‌دانند دویدن چیست و نه زلزله. همهٔ اقشار جامعه در رویدادهای این‌چنینی آسیب می‌بینند و هر کسی به نوعی دردی را تحمل می‌کند، اما برای نوزادان که نیازمند مراقبت‌های ۲۴ ساعته هستند همه‌ چیز تفاوت دارد. امنیت و آسایش به یکباره از بین می‌رود و آنها متوجه نگرانی‌ها و ترس مادران خود هستند و حالا مجبورند ساعت‌های زیادی را گرسنه بمانند یا سوزش پوشک‌های خیس را تحمل کنند تا کمک برسد. در گزارش این هفته سراغ نوزادانی رفته‌ایم که از ریختن آوارها و ویرانی‌ها سالم بیرون آمده‌اند، اما حالا ابتدایی‌ترین نیازهایشان هم با بحران روبه‌رو شده. در این ویدیو روایت چهار مادر با نوزاد را دربارهٔ زلزلهٔ غرب کشور و وضعیت نوزادان‌ آنها می‌شنویم.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری