«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

گنجشک کوچولوی من

{عنوان مطلب}

این روزها که او دارد کم‌کم دست‌ و پایش را پیدا می‌کند، شوق راه رفتن و کنجکاوی کشف کردن دارد، من دلم می‌لزرد. فکرهای جورواجور به ذهنم می‌آید. حرف‌های این و آن در مغزم مرور می‌شود. نکند کنجکاوی‌اش کار دستمان بدهد و گنجشک کوچولویمان یک روز بی‌هوا برود جایی که نتوانم پیدایش کنم. وای من طاقت ندارم. هیچ مادری طاقت ندارد. چطور یک روز را به شب برسانی درحالی‌که جگرگوشه‌ات نیست. بخشی از تو جایی رفته که تو آنجا نیستی. مادر بچه‌هایی که گم می‌شوند یا به دست گرگ‌های هوس‌باز می‌افتند هزاران بار می‌میرند. حتی فکر کردن به آن قلبم را درد می‌آورد و چشم‌هایم را خیس می‌کند. مگر می‌شود که راهی وجود نداشته باشد؟!‌

این بود که دیوانه‌وار اینترنت را زیر و رو کردم. از این سایت به آن سایت، از این‌ مشاور به آن مشاور. چیزهایی راجع به تربیت جنسی کودک و آموزش رفتار با غریبه‌ها یاد گرفتم. کمی دل نگرانم آرام گرفت. فهمیدم می‌شود به او یاد داد که به هر کسی اعتماد نکند. می‌شود او را برای آن بخش زشت دنیا هم آماده کرد. باید این راه‌ها را یاد بگیرم. کاش همۀ مادران این راه‌ها را بلد باشند.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری