«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

کیک اسفناج

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

کیک اسفناج. بله کیک اسفناج. یک کیک هیجان‌انگیز که باورتان نمی‌شود این‌قدر خوشمزه باشد. اگر اسفناج دوست ندارید، یک خبر خوب برایتان دارم: این کیک ذره‌ای مزۀ اسفناج نمی‌دهد و می‌تواند به عنوان یک میان‌وعدۀ عالی جایش را حسابی در برنامۀ غذایی شما باز کند. برای این کیک از فر برقی استفاده می‌کنیم، اما اگر شما به فر گازی دسترسی دارید، باید به زمان آن در ویدیو بیشتر دقت کنید. یادتان نرود که فر را از قبل بگذارید گرم شود و برای اینکه کیک به قالب نچسبد به آن روغن بزنید. وقتی کیک را در فر گذاشتید دائم به آن سر بزنید و اجازه ندهید که روی کیک رنگ قهوه‌ای بگیرد. از این کیک خو‌ش‌رنگ و خوشمزه لذت ببرید.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری