«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

کیک آجیلی

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

یکی از عادت‌های خوب ما خوردن آجیل در مراسم مختلف است و بعد از آن هم معمولاً کمی آجیل در کابینت‌هایمان پیدا می‌شود. امروز می‌خواهیم یک کیک خوشمزه و ساده با آجیل درست کنیم. آجیل‌ها مخلوطی از فیبر، امگا ۳ و ویتامین E هستند و بسته به نوع ترکیبی که انتخاب می‌کنید ممکن است ویتامین‌ یا پروتئین دیگری هم دریافت کنید. امروز قصد داریم یک راه جدید برای مصرف آجیل یاد بگیریم که هم ساده است و هم می‌تواند به عنوان صبحانه یا میان‌وعده عالی باشد. پس با ما همراه شوید برای داشتن یک کیک‌ بی‌نظیر.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری