«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

پاستای مرغ

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

برای شما هم پیش آمده که در قفسه‌های فروشگاه‌ها ماکارونی‌های رنگارنگ و عجیب‌وغریب دیده باشید؟ یا اینکه تا به حال به خودتان جرئت امتحان کردن انواع جدید آنها را داده‌اید؟ امروز می‌خواهیم با پاستای قهوه‌ای یک غذای خوشمزه داشته باشیم که علاوه بر پروتئین دارای فیبر بسیار مفید و غنی‌شده است. به‌علاوه، وجود قارچ و جعفری نه تنها طعم فوق‌العاده‌ای به غذایمان می‌دهند بلکه ارزش غذایی آن را بالا می‌برند. پس دست‌به‌کار شوید تا با هم این غذای سالم و خوشمزه را تهیه کنیم.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری