«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

من و یک مرد عصبانی

{عنوان مطلب}

چند روزی بود که بینمان بحث زیاد پیش می‌آمد. کافی بود کلمه‌ای از دهان من بیرون بیاید و او از کوره در برود و مرا عصبانی کند. دعوای قبلی تمام نشده، بحث جدید پیش می‌آمد و همهٔ اینها نصفه و نیمه روی هم تلمبار می‌شد. هر دو کلافه بودیم. نمی‌دانستم چه مشکلی دارد که این‌قدر زودرنج شده. چند بار پرسیده بودم و همین موضوع باعث شده بود که بحث دیگری پیش بیاید. اما یک‌ بار که خیلی خسته و بی‌حوصله در خانه مشغول آش‍پزی بودم یک لحظه گاز خاموش شد و هر کاری کردم روشن نشد. چند روز قبل هم شیر حمام خراب شده بود و به خاطر نداشتن پمپ آب، فشار آب به طبقهٔ چهارم نمی‌رسید. اجاق گاز که خراب شد عصبانی و ناراحت داد زدم: «اه. بی‌صاحاب بمونه این خونه که هر روز یه جاییش خرابه.» او که جلوی تلویزیون نشسته بود با این حرف من از جا پرید. ناراحت و عصبانی رو به من گفت که او صاحب این خانه است و اگر مشکلی هست، یعنی او نتوانسته حلش کند و خودش را سرزنش کرد. بیشتر ناراحت شدم. از او معذرت‌‌خواهی کردم و دلیل تمام زودرنجی‌هایش را فهمیدم. کمی به مشکلات ریز و درشت مالی خورده بودیم و او نمی‌دانست چطور باید آنها را درست کند. کمی که آرام شدیم کنارش نشستم و به او گفتم که ما خودمان یک تیم قوی هستیم. هیچ چیزی عشق ما را به هم کم نمی‌کند. مشکلات را با هم حل می‌کنیم و از او خواستم همیشه همهٔ مشکلاتش را به من بگوید. نگران نباشد که او را قضاوت کنم یا حسم نسبت به او عوض شود.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری