«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

من و آقای پدر

{عنوان مطلب}

کمی سردرگم بودم. نمی‌دانستم کجای رفتارم اشتباه بوده که او این‌طور با من برخورد می‌کند؛ مثلاً هر بار که می‌خواستم جایی بروم بارها و بارها تأکید می‌کرد که مراقب باشم. خوب رانندگی کنم. موقع رانندگی درها قفل باشد و سرم به ضبط گرم نشود. اگر وقت داشت، خودش مرا می‌رساند و منتظر می‌ماند که با هم برگردیم. یا اینکه می‌آمد همه چیز ماشین را چک می‌کرد و به من اجازه می‌داد تا از خانه بیرون بروم. رفتارش شبیه پدرم بود. مثل پدرم مرا نصیحت می‌‌کرد.

چند روز پیش دوشاخۀ سه‌راهی خراب شده بود. من این کارهای کوچک را بلدم و معمولاً خودم انجامشان می‌دهم. داشتم پیچ دوشاخه را باز می‌کردم که آمد و بدون هیچ حرفی دوشاخه و پیچ‌گوشتی را از من گرفت و مشغول درست کردن آن شد. دروغ چرا، کمی از کوره در رفتم و از او خواستم توضیح دهد که چرا با من مثل بچه‌ها برخورد می‌کند. او که عکس‌العمل مرا دید کاملاً جا خورد. اصلاً فکرش را نمی‌کرد که من پیش خودم چنین فکری کرده باشم. راستش کمی ناراحت شد و من هم به فکر فرو رفتم. بارها خوانده و شنیده بودم که باید از مردها بخواهیم کاری انجام بدهند و این به آنها حس بسیار خوبی می‌دهد. من فراموش کرده بودم که بعضی کارها را به او بدهم و او انگار دنبال آن حس گمشده‌اش بود. وقتی حس‌هایش را می‌فهمم زندگی‌مان آرام‌تر می‌شود.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری