«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

سوپ عدس

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

روی میز امروزتان یک سوپ خوشمزه و خوش‌رنگ را تصور کنید و آماده باشید که با همان مواد اولیه‌ای که در خانه دارید غذای امروز را آماده کنیم. سوپ امروزمان فقط یک سوپ خوش‌رنگ و لعاب نیست بلکه یک غذای سالم و پرخاصیت است. همان‌طور که می‌دانید عدس مقدار مناسبی آهن و ویتامین B دارد و سیب‌زمینی و هویج علاوه بر فیبر و کربوهیدرات، منابع خوبی از ویتامین‌‌های A و C هستند. حالا همۀ این مواد را کنار آب‌ مرغ، پیاز و کمی جعفری تصور کنید. یک ترکیب فوق‌العاده و خوشمزه. پس دست‌به‌کار شوید و با آشپز مادرانه این سوپ هیجان‌انگیز را تجربه کنید.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری