«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

سوفلۀ اسفناج

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

غذاهای بچگی‌ را یادتان مانده؟ مزه‌های فراموش‌نشدنی‌شان زیر زبان شما هم هست؟ راستش اولین بار که این غذا را خوردم به روزهای بچگی‌ام برگشتم. انگار که بچه‌ٔ بی‌دندان بودم و مادرم قاشق‌قاشق غذا به من می‌داد. باور کنید همان طعم را دارد. چه بسا که همان‌قدر هم مفید باشد. چون یک سبزی عالی مثل اسفناج دارد و با مرغ و سیب‌زمینی یک غذای کامل برای یک وعدۀ غذایی است. من پیشنهاد می‌کنم یک روز تعطیل برای ناهار بچه‌ها را جمع کنید و با هم این غذای هیجان‌انگیز را درست کنید. به بچه‌ها بگویید در هر لایه یک عالم مواد مفید است که مثل راز برای بدن ماست. پس دست‌به‌کار شوید.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری