«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

خوراک مرغ و کرفس

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

آدم‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد: آنهایی که کرفس دوست دارند و از خوردن خورشت کرفس لذت می‌برند و کسانی که از کرفس خوششان نمی‌آید و خورشت کرفس را شوخی زشتی با قرمه‌سبزی می‌دانند. غذای امروز مادرانه اما هر دو طرف را راضی می‌کند. اگر کرفس دوست دارید، می‌توانید تردی کرفس را که با طعم گردو و آبلیمو زیر دندانتان می‌رود حس کنید و اگر کرفس دوست ندارید، این‌ بار می‌توانید با یک غذای متفاوت تمام خواص کرفس را با طعم جدید امتحان کنید. کرفس منبعی غنی از ویتامین C است و چون در این غذا کرفس را نمی‌پزیم، ویتامین‌های آن هم از بین نمی‌رود. پس با مادرانه دست‌به‌کار شوید برای یک غذای کامل و خوشمزه.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری