«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

باید همدیگر را پیدا می‌کردیم

{عنوان مطلب}

وقتی به دنیا آمد نه شبیه عکس‌های بچگی من بود نه پدرش. دروغ چرا، اصلاً خوشگل هم نبود. وقتی از بیمارستان به خانه رفتیم خسته بودم و گریه‌های او مرا بیشتر کلافه می‌کرد. می‌دانم که دوستش داشتم، اما هنوز نمی‌توانستم بودنش را باور کنم. ساعت‌ها به او نگاه می‌کردم و او را درون رحمم می‌دیدم. چطور توانسته بودم نوزاد به آن بزرگی را دنیا بیاورم؟ همه چیزش برایم عجیب بود. گاهی احساس می‌کردم او را نمی‌شناسم. گاهی او را نادیده می‌گرفتم و کارهایش را به پدرش می‌سپردم. چند روز که گذشت پدرش هم مجبور شد به کارش برگردد. من مانده بودم و او. دانسته بودم که باید راه ارتباطم را با او پیدا کنم. او کودک من بود و من هنوز او را نشناخته بودم. وقتی بیدار بود به چشم‌هایش خیره می‌شدم و به او لبخند می‌زدم. زمان شیر خوردن گونه‌هایش را نوازش می‌کردم و زیر لب آواز‌های مورد علاقه‌ام را می‌خواندم. انگار هر دویمان زمانی را لازم داشتیم تا بتوانیم یکدیگر را پیدا کنیم. حالا احساس می‌کنم وقتی به او شیر می‌دهم آرام‌تر از همیشه هستم. وقتی نگاهم می‌کند یا وقتی می‌خندد انگار که آسمان ستاره‌هایش را در هوای من می‌ریزد.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری