«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

اسموتی هویج و کرفس

آرزو احمدی
نازلی قریشی

سرآش‍پز

نوشیدنی امروز را شاید بتوانیم سالم‌ترین و کم‌کالری‌ترین نوشیدنی گیاهی ترکیبی بدانیم که در کنار همۀ اینها طعم جدید و خوبی دارد. اگر به جامیوه‌ای یخچالتان سری بزنید، احتمالاً چند ساقۀ کرفس و هویج و یک لیمو پیدا می‌کنید و حالا می‌توانید با ترکیب آنها یک مولتی‌ویتامین طبیعی داشته باشید که به زیبایی پوست و ایمنی بدن شما کمک می‌کند. کرفس و لیمو هر دو دارای ویتامین C هستند و علاوه بر این، کرفس و هویج دارای ویتامین A بسیار زیادی هستند که از پیری پوست جلوگیری می‌کند. هویج همچنین مقدار زیادی ویتامین B۶ دارد که در زنان باردار به رشد جنین کمک می‌کند و باعث شادابی مو و پوست می‌شود. پس به جای داروخانه به سراغ یخچال بروید و خیلی سریع با کمک آشپز مادرانه یک نوشیدنی پرخاصیت درست کنید.

توجه: محتوای مطالب موجود در «بلاگ مادرانه»، بر اساس نظرات و دانش پدیدآورندهٔ هر مطلب تهیه شده است و لزوماً نظر تیم علمی «مادرشو» را منعکس نمی‌کند. برای اطلاعات بیشتر شرایط استفاده را مطالعه فرمایید.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری