«مادرشو» با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی متناسب، به زنان این سرزمین کمک می‌کند تا برای سلامت جسمی، روحی و باروری خود تلاش کنند و سلامت جنین و فرزندشان را حفظ کنند. با پیوستن به خانوادۀ مادرشو، اطلاعات متناسب با وضعیت سلامت شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

امروز عضو شوید و ۳ ماه بیمه مجانی هدیه بگیرید

تیم مادرشو

تیم مادرشو از دوستانی تشکیل شده است که دغدغۀ سلامت عمومی دارند و برای بالا بردن فرهنگ خودمراقبتی تلاش می‌کنند. ما امیدواریم که بتوانیم با کمک یکدیگر، سهمی هرچند کوچک در فرهنگ خودمراقبتی کشورمان داشته باشیم و به خانم‌ها یادآوری کنیم که مراقبت از خودشان را فراموش نکنند. با بعضی از افراد تیم مادرشو آشنا شوید.

تیم محتوا

زویا نیکنام

زویا در مادرشو مسئول جمع و منظم کردن محتواهاست. هدف زویا این است که همه‌ چیز سر جایش باشد؛ مطلب‌ها عکس مرتبط داشته باشد و تمامی عکس‌ها را خودمان تولید کنیم. او پیش از این هم در چند شرکت دیگر، مسئولیت تولید و جمع‌آوری محتوای سایت را بر عهده داشته است و در مادرشو هم مقاله‌‌ها، فیلم‌ها و ویدیوها را تحت نظر دارد.

مهناز محمدی

مهناز مؤلف مطالب تولیدی سایت است و پیش از همکاری با مادرشو مسئول تولید محتوای یک شرکت تولید نرم‌افزار بوده است. او به مسائل مربوط به زنان اهمیت می‌دهد و قصدش این است که مطالب تألیفی برای زنان مخاطب مادرشو، مفید و کاربردی باشد.

ویدا شیخی

ویدا مطالب مادرشو را ویرایش می‌کند تا خواندنشان برای مخاطب راحت و آسان باشد. هدف او گویا بودن مطالبی است که در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد تا آنها بتوانند راحت از آن استفاده کنند. ویدا پیش از این ویراستار کتاب‌های ادبی بوده است.

ندا ظهوری

ندا در دانشگاه عکاسی و گرافیک خوانده و بسیاری از تصاویر سایت را او عکاسی کرده است. ندا قبل از همکاری با مادرشو با رسانه‌های مختلفی کار کرده است. از شروع کار تیم مادرشو، ندا به مراکز مامایی، آزمایشگاه و بیمارستان‌ها سر زده و برای مطالب مادرشو، عکس‌های مرتبط تهیه کرده است.

مصطفی بیدختی

مصطفی عکاس، فیلم‌بردار و تدوین‌‌گر است و بعضی از عکس‌های مادرشو را او تهیه کرده، اما بیش‌ترین همکاری‌اش با تیم مادرشو، تهیۀ ویدیوهای آموزشی است. او فیلم‌برداری، صدابرداری و تدوین ویدیوهای مادرشو را بر عهده دارد.

تیم فنی

شیرین عبدالهی

شیرین در دانشگاه مهندسی فناوری اطلاعات خوانده و در مادرشو توسعه‌دهندۀ سایت است. شیرین ساختارهایی را تولید می‌کند که از طریق آن محتواها را روی سایت قرار می‌دهیم و آنها را دسته‌بندی می‌کنیم. دغدغۀ شیرین این است که سرعت سایت زیاد باشد و همۀ کاربران بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. او قبل از همکاری با مادرشو، سایت‌های زیاد دیگری را طراحی کرده و توسعه داده است.

سیامک مختاری

سیامک دانشجوی مهندسی نرم‌افزار است و رابط کاربری سایت مادرشو را طراحی می‌کند. اگر سایتی که پیش رویتان است، طراحی و رنگ و لعاب خوبی دارد، بدانید که سیامک زحمت زیادی کشیده است. سیامک از قبل از همکاری با مادرشو تا کنون سایت‌های معروف زیادی را طراحی کرده است و با وجود دانشجو بودنش، تمام مدت کار می‌کند.

امیرعلی صفری

امیرعلی توسعه‌دهندۀ نرم‌افزاهای مادرشو است و در دانشگاه مهندسی نرم‌افزار می‌خواند. او نرم‌افزارهایی می‌سازد که برای مخاطب مادرشو کاربردی و آسان باشد و تمام آن چیزی را که تیم از نرم‌افزار انتظار دارد، بتوان در آن گنجاند.

بارداری  تعیین جنسیت جنین دوران بارداری هفته شانزدهم بارداری روش نزديكي براي پسردار شدن هفته نوزدهم بارداری علائم بارداری پسر در ماه اول تغذیه در دوران بارداری تغذیه دوران بارداری ماه اول بارداری بهترین زمان بارداری ماه سوم بارداری هفته 16 بارداری هفته 19 بارداری زن حامله در خواب هفته 16 بارداری و تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی تغذیه دوران بارداری سه ماهه اول رابطه جنسی در بارداری مراقبت های بارداری تغذیه بارداری تعیین جنسیت در هفته نهم بارداری تغذیه در بارداری دیابت بارداری و رژیم غذایی غذاهای مفید در دوران بارداری غذاهای دوران بارداری مراقبت بارداری مراقبت های زمان بارداری اولین سونوگرافی در بارداری اولین سونوگرافی در بارداری