بهترین حالت‌های رابطهٔ جنسی در دوران بارداری

بهترین حالت‌های رابطهٔ جنسی در دوران بارداری

راحت‌ترین پوزیشن رابطه‌ٔ جنسی در بارداری چیست؟ با بزرگ‌تر شدن شکمتان ممکن است پوزیشن‌های معمولی که استفاده می‌کنید ناراحت و نامناسب شود. قطعاً رابطه‌ٔ جنسی هنوز در دستور کار است، اما احتمالاً باید به دنبال راه‌های جدیدی برای انجام آن باشید. البته وقتی امکان دخول وجود ندارد یا اگر رابطه‌ٔ جنسی همراه با دخول در دوران بارداری برایتان ایجاد ناراحتی می‌کند، شما و همسرتان می‌توانید راه‌های دیگری برای صمیمیت جنسی پیدا کنید. در این مطلب با هفت روش برای راحت‌تر کردن رابطه‌ٔ جنسی وقتی شکم شما کم‌کم به یک مانع تبدیل می‌شود آشنا شوید.

پوزیشن‌های سکس در بارداری

کنار هم، با زاویه

هر کدام به پهلو دراز می‌کشید، طوری که بدن‌های شما حرف V را تشکیل دهد. صورت شما و همسرتان رو به یکدیگر است، یک بالش را برای تکیه زیر پشت خود قرار می‌دهید و هر دو پای خود را بالای لگن همسرتان می‌گذارید. این وضعیت به او اجازه می‌دهد تا بیشتر وزن خود را از شکم شما دور نگه دارد.

زن در بالا

این وضعیت می‌تواند در تمام دوران بارداری قابل استفاده باشد. درحالی‌که همسرتان به پشت دراز کشیده است، پاهای خود رادر دو طرف بدن او قرار می‌دهید. به این ترتیب هیچ وزنی روی شکم شما وجود نخواهد داشت و شما می‌توانید عمق دخول را کنترل کنید.

روی یک صندلی

درحالی‌که همسرتان روی صندلی محکم و باثباتی نشسته است، روی پایش می‌نشیند و پاهایتان را در دو طرف بدن او می‌گذارید. صندلی را نزدیک دیوار یا مبلمان دیگری قرار دهید تا وقتی آماده‌ٔ بلند شدن از این حالت بودید، به آن تکیه دهید.

کنار هم، مرد در پشت

دراز می‌کشید، همسرتان رو به پشت شما قرار می‌گیرد و دخول از پشت انجام می‌شود. هرچه بارداری جلوتر می‌رود بالش‌هایی را برای پشتیبانی بیشتر دم دست نگه دارید.

دخول در این موقعیت عمق کمتری دارد و این چیز خوبی است، زیرا ضربه‌های عمیق می‌تواند در ماه‌های بعد ناراحت‌کننده شود.

مرد در بالا

اگر بعد از سه‌ ماهه‌ٔ اول این پوزیشن را امتحان کردید، بالشی را زیر کمر خود قرار دهید تا بدنتان شیب داشته باشد و پشتتان صاف نباشد. همچنین مطمئن شوید که همسرتان تکیه‌گاهی دارد تا وزنش روی شکم شما نیفتد.

لبه‌ٔ تخت

در کنار یا پایین تخت قرار بگیرید و درحالی‌که زانوهای خود را خم کرده‌اید به پشت دراز بکشید. بعد از سه‌ ماهه‌ٔ اول بالشی را زیر یک طرف بدن خود بگذارید تا پشتتان کاملاً صاف نباشد. با توجه به ارتفاع تخت، همسرتان می‌تواند زانو بزند یا بایستد.

مرد در پشت

در حالت چهار دست‌وپا قرار بگیرید و روی زانو و آرنج خود تکیه کنید. همسرتان زانو می‌زند و دخول از پشت انجام می‌شود. یک بالش می‌تواند تکیه‌گاه مورد نیاز شکم را فراهم کند.

ممنوعیت‌های رابطهٔ جنسی در بارداری را بدانید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

مقالات مرتبط

در حال بارگزاری..